Regulamin

  1. Serwis PYTIA.PL umożliwia każdemu wypełnianie ankiet przez internet.
  2. Wyniki tych ankiet, jeśli będą publikowane, to jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.
  3. Do osób, które podczas korzystania z serwisu PYTIA.PL podadzą, w jakimkolwiek kontekście, swój adres e-mail, może być wysyłany newsletter. Z newslettera tego można się w każdej chwili wypisać.
  4. PYTIA.PL proponuje osobom, które wypełniły niektóre z ankiet wysyłkę ich wyników na ich adres e-mail, nie gwarantuje jednak, że e-mail z wynikami na pewno do nich dotrze.
  5. Taka wysyłka wyników ankiet nastąpi jedynie wtedy, gdy liczba wypełnionych ankiet będzie większa niż określony limit.
  6. Powyższe zasady dotyczą jedynie ankiet publicznie dostępnych, czyli takich, które może wypełnić każdy po wejściu na strony internetowe PYTIA.PL.
  7. Wszelkie dane uzyskane przez administratora serwisu PYTIA.PL związane z jego funkcjonowaniem są ściśle chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami prawa.
  8. Właścicielem i administratorem serwisu PYTIA.PL jest Jacek Chołoniewski prowadzący jednoosobową działalność prywatną pod nazwą Estymator. We wszelkich sprawach związanych z działaniem PYTIA.PL można się z nim kontaktować przez adres e-mail: info [małpa] pytia.pl.
Wykonanie: Softerit